Psaní spisovatelům


Ahojte! 
Nepřemýšleli jste někdy, že byste napsali svým oblíbeným spisovatelům? A nemuseli kvůli tomu jezdit až do jejich rodné země, kde je dlouze sledovat, než se vám konečně onen podpis povede získat? Nyní k tomu máte možnost! Zní tohle jako teleshopping jenom mě?Ale abychom neodbíhali, doopravdy k tomu máte možnost a to z toho důvodu, že jsem se rozhodla udělat jeden velký projekt, který bude postupně sčítat spousty spisovatelům, kterým budeme psát.

Ve své podstatě jde o to, že já vždycky vyhlásím spisovatele, kterému teď budeme psát, vy mu napíšete dopis, ale pošlete to mě. Já pak následně sesbírám všechny doručené dopisy, nějak je uspořádám a pak vše odešlu. A co z toho plyne pro vás? Nejenže ušetříte na poštovném, protože ho budete platit jen do Česka, ale také následně, s velmi velkou pravděpodobností dostanete od onoho autora autogram na fotku, stránku a nebo na cokoli jiného.

Podrobnosti ke každému autorovi budu psát do samostatných článků, včetně toho, co všechno mi máte poslat, termínů a prostě všeho. Cena, včetně poštovného se bude vždy pohybovat do 70 korun, což je levnější, než kdyby jste to posílali sami.

Pokud momentálně neprobíhá akce k vašemu oblíbenému autorovi, nebojte se napsat do komentářů jeho jméno, na každého spisovatele vyjde řada! Ale v jeden čas bude probíhat psaní maximálně dvěma různým spisovatelům.

Ale dost toho tlachání, tady je seznam spisovatelů, kterým se momentálně píše!

A zde je seznam těch, jejichž akce již proběhla a vy po prokliknutí můžete vidět průběh.
  • Zde zatím nic není
Doufám, že se vám můj projekt bude líbit a že se zapojíte! Pokud máte jakékoli otázky, nebojte se zeptat do komentářů. 

1 komentář: