Víkendový read-a-thon, aneb jak to dopadlo


Před nedávnem jsem se rozhodla, že si dám nějaký ten read-a-thon a rovnou jeden založila. Nemůžu říct, že by se mi ve výsledku nějak povedl, ale přeci jen jsem se někam dostala, tak nevěšet hlavu!

Jaké jsem měla plány se dozvíte tady.


Jak jsem již řekla, tak jsem mohla číst jen v sobotu, na neděli mě totiž čekalo spoustu věcí do školy a kamarádka, která potřebovala pomoct.. Každopádně, podíváme se na to, jak jsem si vedla!

V sobotu jsem se probudila poměrně brzo. V 9:30, tuším. Vstala jsem, nasnídala a to okolo a dala se na čtení Hněvu bohů. Přečetla jsem 4 kapitoly, než jsem si uvědomila, že mě to vlastně vůbec nebaví! No tak jsem trochu překopala svůj plán a Hněv přesunula víc dozadu a rovnou šáhla po Větrném zpěvákovi. 
A musím říct, že to je naprosto dokonalá kniha. Chvíli tedy trvalo, než jsem si zvykla na autorův styl psaní, ale jakmile se to povedlo, kniha mě pohltila a já ji přečetla během pár hodin. Byla jsem opravdu překvapená, jak něco takového mohlo ležet u mě v knihovně tak dlouho! 

Jenže pak jsem to zbabrala a řekla si "Mám jednu knihu, zkusím znovu Riordana.." A o několik hodin později jsem zjistila, že spím v posteli, s čajem, knihou, ze které jsem přečetla tak dvě stránky a kočkou před sebou, naprosto zmatená kolik je hodin. Ukázalo se, že je 9 večer. Tak trochu zoufalá, že jsem přes den usnula, jsem zaklapla Hněv, tenhle den již podruhé a ponořila se do čtení druhého dílu Ohnivého větru - Otroků panství. Z té knihy jsem přečetla 102 stránek, než jsem se rozhodla, že můj dnešní read-a-thon končí.. 
Takže z původního plánu přečtení, kde jsem chtěla přečíst Hněv bohů a Rozhodující bitvu jsem skončila na přečteném Větrném zpěvákovi a rozečtených Otrocích panství.
(Recenze se zde objeví v blízké době)

Žádné komentáře:

Okomentovat