Barvy knih tag


Tenhle tag vymyslela Simona~ Červená
Eldest (Eragon #2), Christopher Paolini
Najít knihu s červenou obálkou pro mě nebyl žádný problém - zjistila jsem, že jich mám docela hodně. To těžký bylo jenom to, vybrat z těch několika knih jednu. No, nakonec to vyhrál Eldest, jakožto kniha z mojí nejoblíbenější série.~ Oranžová
Deník malého poseroutky - výlet za všechny peníze (Deník malého poseroutky #9) Jeff Kiney
Jak jsem zjistila, tak vlastním jen jednu doopravdy oranžovou knihu - a to deník malého poseroutky. Což znamená, že výběr byl vlastně celkem lehký. Musím říct, že tenhle deník mám ze všech vydaných nejraději..

~ Žlutá
Zátiší s kousky chleba (bez série) Anna Quindlenová
Měla jsem na výběr buď tohle nebo poseroutku - psí život. A jelikož tu už poseroutka byl, rozhodla jsem se pro Zátiší s kousky chleba. Bohužel jsem ale tuhle knihu nečetla, takže nemůžu posoudit..~ Zelená
Fangirl (bez série) Rainbow Rowellová
V zelené barvě jsem měla na výběr z více knih, nakonec jsem se ale rozhodla pro Fangirl, která si získala moje srdce. Tohle je totiž naprosto úžasná kniha, kde si mě Duha svým stylem psaním naprosto získala.~ Modrá
Znamení Athény (Bohové Olympu #3) Rick Riordan
Modrou barvu jsem se rozhodla přiřadit k Bohům Olympu a to konkrétně ke Znamení Athény. Tenhle díl mám z celé série nejméně ráda, Uncle Rick mě totiž docela naštval jejím koncem. Každopádně to dodalo příběhu napětí a obálka je i docela pěkná - ale podle mě se vůbec nehodí k příběhu.
~ Fialová
Železná dcera (Féria #2) Julie Kagawa
K fialové barvě jsem přiřadila Železnou dceru od Julie Kagawi. Kniha bohužel stále čeká na mém to-read listu - aneb, ještě jsem se k ní nedostala..
~ Růžová 
Škola noci - Odhalená (Škola noci #11) P. C. a Kristin Castové
Předposlední díl školy noci, který, když mu sundáte ten plastový obal, se ukáže, jako čistě růžová kniha. Takže výběr pro mě byl jasný. Jinak kniha je podle mě zbytečné protahování - celé sérii by stačila délka o 8 knihách a bylo by to tak akorát.
~ Hnědá
Nádherné vykoupení (Kronika prokletých zaklínačů #4) Kami Garciová a Margaret Stohlová
Tahle kniha se na to netváří, protože je spíše zelená. Ale jakmile sundáte plastový obal, objevíte hladkou, světle hnědou knihu. A protože se mi tenhle odstín líbí, tak jsem ji vybrala pro hnědou barvu.A nyní naprosto profesionální fotka všech knih!1 komentář:

  1. S vybranými obálkami viac menej súhlasím, asi až na hnedú a fialovú, neviem, pri nich mám pocit, že tie farby nie sú na obálkach dominantné :-)

    OdpovědětVymazat